Společnost Viking agency je produkční agenturou, věnující se komplexnímu pořádání kulturních, sportovních a společenských akcí a firemních večírků. Pod tímto názvem je zapsána od roku 2005, nicméně její historie sahá do minulého tisíciletí, kdy již pořádala akce ve vlastní režii. Výkonný a kreativní tým, ověření dodavatelé a roky zkušeností dělají z Viking agency společnost vyhledávanou malými i velkými klienty. Věříme, že jedním ze spokojených klientů budete v budoucnu i VY!

Historie

Historie společnosti Viking agency se začala psát na konci minulého tisíciletí. Významným mezníkem pak byl rok 1999, kdy na přání obyvatel města Havířova uspořádali dva budoucí společníci agentury hudební festival Inkubátor. K festivalu posléze přibyly další projekty, které již byly pořádány pro město Havířov, okolní obce a další klienty. Spolupráce pokračovala obohacením dvoučlenného týmu, nárůstem zájmu o pořádání akcí ze strany klientů a vyvrcholila v roce 2005 zápisem (do té doby pracovního) názvu společnosti Viking agency. Agentura do té doby nabrala na síle a stala se například pořadatelem největší akce moravského pivovaru Radegast – Radegast dne v Nošovicích, kterou přebrala ve stavu tisícové návštěvnosti a dokázala ji během několika let pozvednout na 36.000 návštěvníků. Nicméně požadavky klientů šly za dobu existence Viking agency mnohem dále a proto agentura značně rozšířila portfolium svých služeb.

Současnost

Viking agency v poslední etapě své dosavadní činnosti značně rozšířila portfolium svých služeb. Nabízí klientům zejména komplexní pořádání akcí od zajištění umělců, přes techniku, catering, odborný personál, produkci, až po veškeré legislativní náležitosti. V pořádání firemních eventů, párty, či večírků má Viking agency bohaté zkušenosti a splní téměř jakékoliv požadavky. Nejvíce si tým agentury zakládá na netradičních přístupech a vysoké originalitě vlastních nápadů. Záleží pak jen na klientovi, jakou cestou se chce vydat – společnost Viking agency každou cestu ráda připraví… V posledních letech se společnost díky zvýšené poptávce rovněž zaměřila na marketing, organizaci promotion akcí, prezentací, či road show. Uspořádat jakoukoliv významnou událost je pro tým Viking agency vždy výzvou a výsledkem stoprocentního nasazení celého kreativního i produkčního týmu je na druhé straně spokojený klient.

Víkendov?

Vikingové opět reagovali na díru na trhu a rozhodli se své bohaté sklady vybavení na akce a párty zpřístupnit všem, kdo projeví zájem. V posledních letech stále obohacovali množství vybavení a tak se z původního skladu používaných věcí, stal sklad všeho, co by jen pořadatel jakékoliv oslavy mohl potřebovat. Od množství druhů posezení, přes zastřešení od malých až po gigantické stany, výzdobu, kuchyni, ozvučení a osvětlení až po atrakce a atraktivní doprovodný program. Žádná akce není pro Víkendov dost velká, ale žádná není ani dost malá. Ve Víkendově si můžete půjčit klidně jen jednu židli...